Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SARASALO, Marjatta (född 1930): "Blå dag", signerad Marjatta Sarasalo, 20/360, färglitografi, 55x53 cm
108473
2011-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här