Alexander Langlet akvarell
Valmis
2011-11-01
108477
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LANGLET, Alexander (1870-1953): Motiv med hästar, signerad Langlet, akvarell, 29x42 cm