Gunnar Brusewitz blyerts

Gunnar Brusewitz blyerts
Gunnar Brusewitz blyerts

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): (2) Landskap- och djurmotiv, tusch o akvarell, signerade och daterade-68

108479

2011-11-01