Axel Revold oljemålning

Axel Revold oljemålning
Axel Revold oljemålning
Axel Revold oljemålning
Axel Revold oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

REVOLD, Axel (Norge, 1887-1962): Fjordlandskap, signerad A Revold, olja på duk, 38x49 cm

108521

2011-11-02