Arvid Öström oljemålning
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Landskapsbild, signerad A. Öström -41, olja på pannå, 55x41 cm
Kuntoraportti
108528
Päivämäärä:
2011-11-02