Arvid Öström oljemålning

Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Landskapsbild, signerad A. Öström -41, olja på pannå, 55x41 cm

Kuntoraportti

108528

Päivämäärä:

2011-11-02