Bengt Wallberg serigrafi

Bengt Wallberg serigrafi
Bengt Wallberg serigrafi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALLBERG, Bengt (1931-2004): "Barndomen: Landskapet -2030", signerad och daterad Wallberg -02, 4/190, färgserigrafi, 48x58 cm

108584

2011-11-02