Ljusstakar 1800-tal Finland Isak Gustaf Nordström

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, stämplar Isak Gustaf Nordström i Lovisa, Finland, 1800-tal, höjd 23,5 cm

Skador, lagning

108622

2011-11-02