Roland Svensson Bidevind

Roland Svensson Bidevind
Roland Svensson Bidevind

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Bidevind", signerad Roland S,168/300, färglitografi, 35x43 cm

108629

2011-11-03