Dosa pärlemor och silver

Dosa pärlemor och silver
Dosa pärlemor och silver
Dosa pärlemor och silver
Dosa pärlemor och silver
Dosa pärlemor och silver
Dosa pärlemor och silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, pärlemor och silver, 1700-talets slut, längd ca 6 cm
Proveniens: Lotsdirektör Carl Bertil Lilliehöök född 1809

108645

2011-11-02