Laszlo Bornemisza oljemålning

Laszlo Bornemisza oljemålning
Laszlo Bornemisza oljemålning
Laszlo Bornemisza oljemålning
Laszlo Bornemisza oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORNEMISZA, László (1916-1995): Landskap med stad, signerad Bornemisza, olja på duk

108662

2011-11-02