Duk damast

Duk damast
Duk damast

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DUK, damast, 1800-tal nyrokoko, ca 440x272 cm Proveniens: Montelius släkt

Lagningar och skador

108683

2011-11-03