Fernand Leger efter La Parade färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LEGER, Fernand (1881-1955) efter, "La Parade", färglitografi efter gouache, 1953, otydligt signerad och numrerad F. Léger 167/285, även monogramsignerad i trycket FL 53 I. 34,8x45 cm S. 49,5x61,5 cm

108685

2011-11-02