Fernand Leger efter La Parade färglitografi
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LEGER, Fernand (1881-1955) efter, "La Parade", färglitografi efter gouache, 1953, otydligt signerad och numrerad F. Léger 167/285, även monogramsignerad i trycket FL 53 I. 34,8x45 cm S. 49,5x61,5 cm
108685
2011-11-02