Ikon Maria och Jesus
2011-11-03
108716
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, 1900-talets början, Maria med Jesusbarnet, 22,5x17,5 cm
Slitage