Märta Måås-Fjetterström Höstmattan

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Höstmattan", formgiven 1938, röllakan, signerad MMF, tillverkad före 1942, 271x237 cm

Hål, slitage

108724

2011-11-03