Jan Zielecki olja

Jan Zielecki olja
Jan Zielecki olja
Jan Zielecki olja
Jan Zielecki olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZIELECKI, Jan (född 1949): "Jallusi", signerad och daterad Zielecki -81, olja på duk, 65x54 cm

108754

2011-11-03