Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FAUTRIER, Jean (1898-1964): Fängslad, signerad och numrerad Fautrier 29/50, färgakvatint, bladstorlek 38x57 cm
108765
2011-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här