Otte Sköld litografi

Otte Sköld litografi
Otte Sköld litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÖLD, Otte (1894-1958): Liggande akt, signerad Otte S, litografi, 31,5x42,5 cm

108767

2011-11-03