Ulla Arwinge olja

Ulla Arwinge olja
Ulla Arwinge olja
Ulla Arwinge olja
Ulla Arwinge olja

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

ARWINGE, Ulla (född 1926): Stilleben, signerad U.Arwinge, olja på duk, 64x37 cm

108771

2011-11-03