Fritz Bange oljor

Fritz Bange oljor
Fritz Bange oljor
Fritz Bange oljor
Fritz Bange oljor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BANGE, Fritz (1885-1959) 3 st, Stilleben, Landskap, varav 2 monogramsignerade FB, olja på duk och pannå, varierande mått, oramade
Proveniens: Konstnärens familj

1 med rispor

108857

2011-11-03