Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGAPORTRÄTT, 2 st., HERTIGPORTRÄTT, krönta ramar, signerade fotografier PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)
En med skadad ram
108889
2011-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här