Kungafotografier

Kungafotografier
Kungafotografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGAPORTRÄTT, 2 st., HERTIGPORTRÄTT, krönta ramar, signerade fotografier PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)

En med skadad ram

108889

2011-11-05