Slaglåspistol 1800-tal

Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-tal, i mässing, Liège-stämplad, längd 18 cm

108896

2011-11-05