Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): "Sanningen är dyrbar men den slösar vi med!", 2 st affischer från Hög Partiet 43,5x62 cm samt collage, 121x121 cm
Skador, revor, tejplagningar
108916
2011-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här