Kjartan Slettemark collage

Kjartan Slettemark collage
Kjartan Slettemark collage
Kjartan Slettemark collage
Kjartan Slettemark collage
Kjartan Slettemark collage
Kjartan Slettemark collage

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): "Sanningen är dyrbar men den slösar vi med!", 2 st affischer från Hög Partiet 43,5x62 cm samt collage, 121x121 cm

Skador, revor, tejplagningar

108916

2011-11-22