Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st., 1800-tal, Karl Johan, mahogny

Skador, lagningar, lockknopp saknas

108965

2011-11-06