Albert Petri oljemålning motiv från Ljusterö

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETRI, Albert (1869-1953): Skärgårdsmotiv skiss från Ljusterö, signerad och daterad -46, olja på pannå, 37x44 cm

108971

2011-11-06