Evald Björnberg oljemålning

Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRNBERG, Evald (1895-1971): Parkmotiv, signerad E. Björnberg -25(?), olja på duk, 49x41 cm

109001

2011-11-06