Byrå i rokoko

Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, rokoko, imitationsbemålad skiva, intarsia, höjd 83, 118x60 cm
Proveniens:Tidö slott

Nyckel saknas, skador, renoverad

109036

2011-11-07