Albert Johansson blandteknik

Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): skiss till "Vitalt fragment", signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1964, limfärg/cementspackel/olja på pannå, 37x31 cm

109087

2011-11-06