Carl Peter Lehman oljemålning

Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEHMAN, Carl Peter (1797-1876): Mansporträtt, signerat och daterat Lehman 1880, olja på duk, 67x49 cm

Krackelerad

109106

2011-11-06