Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
EMIL CARLSSON DYKARHJÄLM, omkring 1920-tal, signerad Emil Carlsson, Stockholm, höjd 33 cm
Telefonanslutning skadad, smärre bucklor
109108
2011-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här