Skål vas rökfärgat glas Gate

Skål vas rökfärgat glas Gate
Skål vas rökfärgat glas Gate
Skål vas rökfärgat glas Gate
Skål vas rökfärgat glas Gate

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, oval, längd 24 cm, VAS, höjd 13,5 cm, rökfärgat glas, sign Orrefors Gate, 1920-tal, fjällslipning

Smärre nagg

109132

2011-11-08