Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PREINITZ, Gustav Evert (1890-1938): Blomsterstillben, signerad G.Ewertz, olja på duk, 50x75 cm
109157
2011-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här