Gustav Evert Preinitz olja

Gustav Evert Preinitz olja
Gustav Evert Preinitz olja
Gustav Evert Preinitz olja
Gustav Evert Preinitz olja
Gustav Evert Preinitz olja
Gustav Evert Preinitz olja

Klubbat för:

1 400 SEK

2 500 SEK

PREINITZ, Gustav Evert (1890-1938): Blomsterstillben, signerad G.Ewertz, olja på duk, 50x75 cm

109157

2011-11-07