Margit Hagenfeldt-Engdahl collage

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HAGENFELDT-ENGDAHL, Margit (född 1905): Figurkomposition, signerad och daterad 2004, collage/textil, 47x37 cm

(

109216

2011-11-09