Erik Jerken solrosor

Erik Jerken solrosor
Erik Jerken solrosor
Erik Jerken solrosor
Erik Jerken solrosor

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

JERKEN, Erik (1898-1947): Solrosor, signerad Jerken, olja på duk 92x73 cm

109249

2011-11-07