Erik Jerken olja motiv från Djurgården

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERKEN, Erik (1898-1947): "Ladan", motiv från Kungliga Djurgården, signerad Jerken, olja på duk, 66x55 cm

109251

2011-11-08