Valenkamph oljemålning

Valenkamph oljemålning
Valenkamph oljemålning
Valenkamph oljemålning
Valenkamph oljemålning
Valenkamph oljemålning
Valenkamph oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VALENKAMPH, Theodor Victor Carl (USA, 1868-1924): Lotsbåt på öppet hav, signerad och daterad T. Valenkamph -89, olja på duk, 33x50 cm

109287

2011-11-28