Ivor Abrahams färglitografi

Ivor Abrahams färglitografi
Ivor Abrahams färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ABRAHMS, Ivor (England, född 1935): Sun Dial, Winter, signerad och numrerad Ivar Abrahams 54/95, 1975, färglitografi, 98x118 cm

109303

2011-11-06