Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Hjalmar binder nät, Trosa, signerad R Ljunggren 207/310, färglitografi, 31x35 cm

109313

2011-11-08