Uno Wallman oljemålning

Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WALLMAN, Uno (född 1913): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, 40x32 cm

109325

2011-11-08