Leonor Fini etsning

Leonor Fini etsning
Leonor Fini etsning
Leonor Fini etsning
Leonor Fini etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FINI, Loenor (1908-1996): Komposition med katt, signerad Leonor Fini, etsning, 68/250, 35,5x27 cm

109342

2011-11-09