Leonor Fini färglitografi

Leonor Fini färglitografi
Leonor Fini färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FINI, Loenor (1908-1996): Fantasikomposition, signerad Leonor Fini, färglitografi, 61/145, 69x52 cm

109343

2011-11-09