Pol Bury färgetsning

Pol Bury färgetsning
Pol Bury färgetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BURY, Pol (1922-2005): Geometrisk komposition, signerad Pol Bury 40/50, färgetsning, 50x65 cm

109364

2011-11-21