Ilkan Pärni oljemålning
Vollendet
2011-11-09
109368
| Höchstes Gebot | 4 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
PÄRNI, Illka (samtida): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni 2000, olja på pannå, 30x26 cm