Ilkan Pärni oljemålning

Ilkan Pärni oljemålning
Ilkan Pärni oljemålning
Ilkan Pärni oljemålning
Ilkan Pärni oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄRNI, Illka (samtida): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni 2000, olja på pannå, 30x26 cm

109368

2011-11-09