Kandelaber brons

Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KANDELABER, för fyra ljus, empirestil, förgylld o patinerad brons, höjd 50 cm

Liten lagning

109370

2011-11-09