Illka Pärni geometriksa kompositioner

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄRNI, Illka (samtida): (2) Geometrisk komposition, signerade och daterade, olja på pannå resp multipel, 10x14 resp 12,5x20 cm

Multipeln med liten skada

109375

2011-11-09