Knut Rumohr olja

Knut Rumohr olja
Knut Rumohr olja
Knut Rumohr olja
Knut Rumohr olja

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RUMOHR, Knut (Norge 1916-2002): Komposition,
signerad och daterad Knut Rumohr -64, olja på duk, 100x80 cm

109389

2011-11-08