Ulf Gripenholm litografier

Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): 3 st, Modellstudier, signerade Ulf Gripenholm och numrerade, färglitografier, ca 28x18 cm vardera, oramade

109394

2011-11-09