llkka Pärni serigrafier
Valmis
2011-11-09
109397
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PÄRNI, Ilkka (född 1959): (2) Geometriska kompositioner, signerade och daterade -93 resp 96, färgserigrafier, 21x21 resp 36x27 cm
Ett blad med hundöra