llkka Pärni serigrafier

llkka Pärni serigrafier
llkka Pärni serigrafier
llkka Pärni serigrafier
llkka Pärni serigrafier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄRNI, Ilkka (född 1959): (2) Geometriska kompositioner, signerade och daterade -93 resp 96, färgserigrafier, 21x21 resp 36x27 cm

Ett blad med hundöra

109397

2011-11-09