Bricka i bemålad plåt

Bricka i bemålad plåt
Bricka i bemålad plåt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, Ryssland, 1900-talets början, bemålad plåt, märkt "Made in Russia" längd 68x54 cm

Ytslitage

109404

2011-11-09